web tasarım


web tasarım

Fİyat Teklİf Formu İÇİn Tıklayınız»»

Yaptığımız Tüm Web Sİteler Mobİl Uyumludur.

Yaptığımız Tüm Web Sİteler SEO Uyumludur ve Google da Üst Sıralara Çıkmak İçİn İdealdİr.

Kurumsal Web Tasarım

e-Tİcaret Sİstemleri

Yönetİm Panellİ Web Sİteler

Hayalİnİzdeki Web Tasarımlar

web tasarım
firmanızı ulusal ağda tüm dünyaya tanıtalbilmeniz için açılan kapıdır. Günümüzde, her bireyin internette vakit geçirmesi, çoğu ihtiyacını bu şekilde karşılaması, tüm firmaların bir internet sitesine sahip olmasını gerektirmektedir. İhtiyaçları karşılamak gibi aktiviteler, günlük yaşamda zamanın çok daha değerli hale gelmesiyle, oturduğumuz yerden yapılabilir hale getirilmiştir. Hangi alanda faaliyet gösterirse göstersin,şirketlerin internet sitesi kurmaktaki ilk amacı, daha fazla ilgi çekebilmektir. Bunu başarabilmek için, internet sayfasını oluşturma süreci, yani web tasarım son derecede önem taşımaktadır. Görsel ve işitsel materyallerin bir araya gelerek oluşturdukları parçalara web sayfası, parçaların bir araya gelerek oluşturdukları bütüne ve sisteme ise web sitesi denir. web tasarımı ; tüm materyallerin niteliklerine karar verme sürecidir. web tasarım i ortaya çıkarmanın bir çok aşaması vardır;

Grafİk AŞaması:

web tasarım da kullanıcıların ilk girdiğinde dikkat çekecek kısmı tasarımıdır. İlk görüş çok önemlidir. Bu aşamada uzman grafikerlerin çalışması size bir artı kazandıracaktır.

Tasarım AŞaması:

Bu kısım, uzman grafiker ekibimizin hazırladığı website grafiğinizi kod ve yazıya dökme kısmıdır. Tasarım aşamasında web tasarımınızın temel hatları oluşturularak yazı tipi, resimler ve grafikler tek resim olmaktan çıkıp her biri web tasarım'ı oluşturan elemanlar haline getirilmektedir.

Kodlama AŞaması:

Siteniz için en önemli kısım bu aşamadır. Bu aşamada web tasarımınız bir programlama diliyle kodlanarak mail formalarının vs. size mail gelmesi için hazırlanması,yönetim panelinizin sitenizde değişiklikler yapabilmeniz için hazırlanması ve kodlanması ve diğer işlevlerin aktif edilmesi kısmıdır.

YÖnetİm Panelİ:

Kullanıcı adınız ve şifrenizle herkesin erişemeyeceği ve düzenlemeler yapamayacağı kısımdır. Bu kısma sadece admin yetkisi olan kişiler girip değişiklikler yapabilir. web tasarımınızdaki yazıları, resimleri, ve menülerinizi yönetebileceğiniz panele yönetim paneli denir. Yönetim panelinizin basit ve anlaşılır şekilde tasarlanması gerekmektedir. Güvenlik açısından da en özen gösterilmesi gereken kısım yönetim panelidir.

Web Sİtenİz Var ve YÖnetİm Panelİnİz Yok İse;

Geçmişte yaptırdığınız bir web sayfanız var yada yeni bir web tasarım yaptırdınız ve yönetim paneliniz yok ise firmamız size bu konuda da yardımcı oluyor ve sitenize uygun sitenizi yönetebileceğiniz bir panel kodlayarak işlerinizi daha da kolaylaştırıyoruz ve sizi yeni ve daha maliyetli bir site yaptırmaktan kurtarıyoruz.

Seo AŞaması:

seoBu aşama web tasarım ve yazılım tamamlandıktan sonra olmazsa olmazlardandır. Sitenizin yaptığınız iş alanında googleda daha üst sıralara çıkması için seo ya ihtiyacınız vardır. Örneğin; temizlik alanında bir işiniz var. sitenizin seo kısmı temizlik alanına uygun etiketler ve makaleler içermezse ve kodlama kısmına kadar temizlik alanıyla ilgili veriler bulunmazsa web tasarımınızın googla "temizlik" yazınca ilk sayfalara çıkması imkansızdır.

Buraya kadar kısaca web tasarım aşamalarını anlatmış olduk. Teknoloji geliştikçe web tasarım ve sosyal medya alanındaki yeniliklerinde takip edilerek web tasarımda sürekli revizyon yapmak gerekmektedir. Böylece rakiplerinizle web alanında mücadele etmeniz kolay bir hal alacaktır.